Jdi na obsah Jdi na menu
 

Odehrané zápasy

 

1. čtvrtfinále

Sokol Horní Lukavice : Sokol Malá Víska

3 : 5
(2:0, 0:3, 1:2)

3. 3. 2020
ZS Plzen - malá hala

Branky a nahrávky :
Lang Petr ( Dušek Stanislav )
Špindler Filip
Špindler Filip ( Zrna Martin )

_____________________________________________________________

18. kolo

Buldoci Stříbro : Sokol Horní Lukavice

6 : 5
(1:1, 2:1, 3:3)

15. 2. 2020
ZS Stříbro

Branky a nahrávky :
Lang Petr ( Špinka Ondřej )
Pytlík Ondřej ( Špinka Ondřej )
Špinka Ondřej
Špinka Ondřej
Špinka Ondřej

_____________________________________________________________

17. kolo

 HC Pubec : Sokol Horní Lukavice

10 : 6
(2:2, 4:1, 4:3)

18.2.2020
ZS Plzen - malá hala

Branky a nahrávky :
Špinka Ondřej ( Andrlík Tomáš )
Andrlík Tomáš ( Švihla Jakub )
Pokorný Michal ( Pytlík Ondřej )
Špinka Ondřej ( Lang Petr )
Andrlík Tomáš ( Špinka Ondřej )
Polívka Filip ( Švihla Jakub )

_____________________________________________________________

16. kolo

Sokol Horní Lukavice : HC Chotíkov

5 : 0, kontumačně

_____________________________________________________________

15. kolo

 HC Klabava : Sokol Horní Lukavice

8 : 5
(2:2, 2:0, 4:3)

25.1. 2020
ZS Rokycany

Branky a nahrávky :
Špinka Ondřej
Pokorný Michal ( Benedikt Jiří )
Vobruba Jakub ( Zrna Martin )
Lang Petr ( Vobruba Jakub )
Andrlík Tomáš ( Malý Ondřej )

_____________________________________________________________

14. kolo

Líně : Sokol Horní Lukavice

3 : 3
(1:0, 1:1, 1:2)

19.1. 2020
Zminí stadion Plzen

Branky a nahrávky :
Špinka Ondřej ( Pytlík Ondřej )
Špinka Ondřej ( Polívka Erik )
Polívka Erik ( Špindler Filip )

_____________________________________________________________

13. kolo

Sokol Horní Lukavice : Malá Víska

6 : 2
(0:1, 4:1, 2:0)

10.1. 2020
ZS Rokycany

Branky a asitence :
Špinka Ondřej ( Štolba Adam )
Benedikt Jiří ( Polívka Erik )
Roušal Adam ( Benedikt Jiří )
Špindler Filip ( Pytlík Ondřej )
Roušla Adam ( Benedikt Jiří )
Špindler Filip ( Špinka Ondřej )

_____________________________________________________________

12. kolo

 HC Saxana : Sokol Horní Lukavice

9 : 5
(2:1, 3:4, 4:0)

13.12. 2019
Plzeň, LOGSPEED CZ Aréna

Branky a nahrávky :
Polívka Filip
Špinka Ondřej ( Andrlík Tomáš )
Špinka Ondřej ( Švihla Jakub )
Pokorný Michal ( Špinka Ondřej )
Špinka Ondřej ( Lang Petr )

_____________________________________________________________

11. kolo

Sokol Horní Lukavice : Zbiroh

4 : 6
(1:2, 2:2, 1:2)

7.12. 2019,
ZS Rokycany

Branky a nahrávky :
Štolba Adam ( Vobruba Jakub )
Štolba Adam ( Špinka Ondřej )
Polívka Erik
Špinka Ondřej ( Polívka Erik )

_____________________________________________________________

10. kolo

 HC Rokycany : Sokol Horní Lukavice

9 : 7
(1:3, 3:2, 5:2)

28.11. 2019
ZS Rokycany

Branky a asistence :
Malý Ondřej ( Pytlík Ondřej )
Špinka Ondřej ( Zrna Martin )
Němec Jan ( Štolba Adam )
Malý Ondřej ( Špinka Ondřej )
Špinka Ondřej
Zrna Martin ( Pokorný Michal )
Špinka Ondřej ( Malý Ondřej )

_____________________________________________________________

9. kolo

Sokol Horní Lukavice : HC Buldoci Stříbro

6 : 4
(2:2, 2:0, 2:2)

24.11. 2019
ZS Rokycany

Branky a asistence:
Andrlík Tomáš ( Benedikt Jiří )
Štolba Adam ( Vobruba Jakub )
Benedikt Jiří ( Špinka Ondřej )
Benedikt Jiří ( Pokorný Michal )
Andrlík Tomáš ( Špinka Ondřej )
Vobruba Jakub ( Štolba Adam )

_____________________________________________________________

8. kolo

Sokol Horní Lukavice : HC Pubec Plzeň

2 : 7
(0:3, 1:3, 1:1)

15.11. 2019
ZS Rokycany

Branky a asistence :

Špindler Filip ( Špinka Ondřej )
Vobruba Jakub ( Pokorný Michal )

_____________________________________________________________

7. kolo

HC Chotíkov : Sokol Horní Lukavice

5 : 4
(2:1, 0:2, 3:1)

5.1 .2020
Kooperativa

Branky a nahrávky :
Špinka Ondřej ( Polívka Filip )
Štolba Adam ( Lang Petr )
Polívka Filip ( Lang Petr )
Pytlík Ondřej ( Dušek Stanislav )

_____________________________________________________________

6. kolo

Sokol Horní Lukavice : Klabava

8 : 8
(2:3, 4:3, 2:2)

6.11. 2019
ZS Rokycany

Branky a asistence :
Benedikt Jiří ( Malý Ondřej )
Andrlík Tomáš
Malý Ondřej ( Benedikt Jiří )
Pokorný Michal ( Špindler Filip )
Malý Ondřej ( Andrlík Tomáš )
Benedikt Jiří ( Špinka Ondřej )
Andrlík Tomáš ( Pokorný Michal )
Švihla Jakub ( Špindler Filip )

_____________________________________________________________

5. kolo

Sokol Horní Lukavice : Baník Líně

8 : 4
(3:0, 3:3, 2:1)


23.10. 2019
ZS Rokycany

Branky a nahrávky :
Špinka Ondřej ( Špindler Filip )
Malý Ondřej ( Špindler Filip )
Špinka Ondřej ( Špindler Filip )
Špindler Filip ( Benedikt Jiří )
Andrlík Tomáš ( Vobruba Jakub )
Špinka Ondřej ( Benedikt Jiří )
Špinka Ondřej ( Malý Ondřej )
Špinka Ondřej ( Špindler Filip )

_____________________________________________________________

4. kolo

Sokol Malá Víska : Sokol Horní Lukavice

4 : 1
(3:1, 1:0, 0:0)

23.2.2020
ZS Klatovy

Branky a nahrávky :
Zrna Martin ( Štolba Adam )

_____________________________________________________________

3. kolo

Sokol Horní Lukavice : HC Saxana

4 : 5

12.10. 2019
ZS Rokycany

Branky a asistence :
Špindler Filip ( Špinka Ondřej )
Špinka Ondřej ( Dušek Stanislav )
Špinka Ondřej ( Andrlík Tomáš )
Špindler Filip ( Andrlík Tomáš )
_____________________________________________________________

2. kolo

Zbiroh : Sokol Horní Lukavice

2 : 4

5.10. 2019., 19:30
ZS Rokycany

Branky a asistence :
Andrlík Tomáš ( Špindler Filip )
Špinka Ondřej ( Andrlík Tomáš )
Andrlík Tomáš ( Pokorný Michal )
Pytlík Ondřej ( Andrlík Tomáš )
 
_____________________________________________________________

1. kolo

Sokol Horní Lukavice : HC Rokycany

6 : 5

29.9. 2019
ZS Rokycany

Branky a asistence :
Benedikt Jiří
Benedikt Jiří ( Pokorný Michal )
Benedikt Jiří ( Pokorný Michal )
Benedikt Jiří ( Andrlík Tomáš )
Andrlík Tomáš ( Pokorný Michal )
Pytlík Ondřej ( Špinka Ondřej )