Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Mistrovské zápasy sezóny 2017/2018

hokejky.png

_____________________________________________________________

1. kolo

Sokol Horní Lukavice : HC Buldoci Stříbro

5 : 4

_____________________________________________________________

2. kolo

HC EL TORO : Sokol Horní Lukavice

6 : 7

_____________________________________________________________

3. kolo

Sokol Horní Lukavice : Sokol Radobyčice

4 : 4

_____________________________________________________________

4. kolo

HC Holýšov : Sokol Horní Lukavice

5 : 12

_____________________________________________________________

5. kolo

Sokol Horní Lukavice : Malá Víska

6 : 2

_____________________________________________________________

6. kolo

Pubec Plzeň : Sokol Horní Lukavice

1 : 6

_____________________________________________________________

7. kolo

Sokol Horní Lukavice : SKP Rokycany

4 : 2

_____________________________________________________________

8. kolo

Klabava : Sokol Horní Lukavice

6 : 4

_____________________________________________________________

9. kolo

Sokol Horní Lukavice : Saxana Group

0 : 1

_____________________________________________________________

10. kolo

Buldoci Stříbro : Sokol Horní Lukavice

4 : 6

_____________________________________________________________

11. kolo

Sokol Horní Lukavice : El Toro

5 : 0 - kontumace

_____________________________________________________________

12. kolo

Radobyčice : Sokol Horní Lukavice

1 : 6

_____________________________________________________________

13. kolo

Sokol Horní Lukavice : HC Holýšov

10 : 2

_____________________________________________________________

14. kolo

Malá Víska : Sokol Horní Lukavice

8 : 6

_____________________________________________________________

15. kolo

Sokol Horní Lukavice : Pubec Plzeň

6 : 3

_____________________________________________________________

16. kolo

SKP Rokycany : Sokol Horní Lukavice

3 : 5

_____________________________________________________________

17. kolo

Sokol Horní Lukavice : Klabava

6 : 2

_____________________________________________________________

18. kolo

Saxana Group : Sokol Horní Lukavice

0 : 5
kontumačně

_____________________________________________________________

čtvrtfinále, 1. zápas

Radobyčice : Sokol Horní Lukavice

0 : 15

_____________________________________________________________

čtvrtfinále, 2. zápas

Sokol Horní Lukavice : Radobyčice

5 : 0
kontumace

_____________________________________________________________

semifinále, 1. zápas

Holýšov : Sokol Horní Lukavice

0 : 4
_____________________________________________________________

semifinále, 2. zápas

Sokol Horní Lukavice : Holýšov

9 : 2

_____________________________________________________________

finále, 1. zápas

Malá Víska : Sokol Horní Lukavice

5 : 5

_____________________________________________________________

finále, 2. zápas

Sokol Horní Lukavice : Malá Víska

4 : 2

 

 

Plzeňská krajská soutěž - skupina A

 

puk.png

 

 

Odehrané zápasy

 

1. kolo

Sokol Horní Lukavice : HC Buldoci Stříbro

5 : 4
(2:2, 2:1, 1:1)

11. 10. 2017
Zim. stadion Rokycany

 

Branky a asistence :
Zdrha Ondřej ( as.Andrlík Tomáš )
Beneš Martin ( Špinka Ondřej )
Beneš Martin
Zrna Martin ( Zdrha Ondřej )
Žižka David ( Zdrha Ondřej )

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. kolo

HC EL TORO : Sokol Horní Lukavice

6:7
( 3:5 , 3:0 , 0:2 )

17.10.2017
Plzeň - Home Monitoring Arena

Branky a asistence:
Němec Jan ( Žižka David )
Pytlík Ondřej ( Zdrha Ondřej )
Žižka David ( Andrlík Tomáš )
Špinka Ondřej
Žižka David ( Lang Petr )
Andrlík Tomáš
Muzikář Miroslav ( Němec Jan )

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. kolo

Sokol Horní Lukavice : Sokol Radobyčice

4 : 4
(0:1, 3:1, 1:2)

25.10.2017
Zim. stadion Rokycany

Branky a asistence:
Dušek Stanislav ( Lang Petr )
Špinka Ondřej ( Žižka David )
Andrlík Tomáš
Žižka David ( Špinka Ondřej )

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. kolo

HC Holýšov : Sokol Horní Lukavice

5 : 12
(2:4, 2:4, 1:4)

29.10.2017
Kooperativa

Branky a asistence :
Zdrha Ondřej ( Němec Jan )
Zdrha Ondřej ( Feřt František )
Špinka Ondřej ( Zdrha Ondřej )
Žižka David ( Lang Petr )
Žižka David ( Andrlík Tomáš )
Špinka Ondřej ( Němec Jan )
Lang Petr ( Němec Jan )
Feřt František ( Němec Jan )
Špinka Ondřej ( Pytlík Ondřej )
Zdrha Ondřej ( Andrlík Tomáš )
Andrlík Tomáš ( Švihla Jakub )
Pytlík Ondřej ( Němec Jan )

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. kolo

Sokol Horní Lukavice : Malá Víska

6 : 2
(1:0, 2:1, 3:1)

8.11.2017
Rokycany

Branky a asistence :
Andrlík Tomáš ( Zdrha Ondřej )
Malý Ondřej
Brada Luboš ( Dušek Stanislav )
Malý Ondřej ( Zdrha Ondřej )
Špinka Ondřej ( Dušek Stanislav )
Andrlík Tomáš ( Zdrha Ondřej )

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6. kolo

Pubec Plzeň : Sokol Horní Lukavice

1 : 6
(0:4, 1:0, 0:2)

10.11.2017
Plzeň - Home Monitoring Arena

Branky a asistence :
Andrlík Tomáš ( Žižka David )
Špinka Ondřej ( Feřt František )
Andrlík Tomáš ( Žižka David )
Švihla Jakub ( Špinka Ondřej )
Andrlík Tomáš ( Špinka Ondřej )
Špinka Ondřej ( Feřt František )

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7. kolo

Sokol Horní Lukavice : SKP Rokycany

4 :2
(3:1, 0:1, 1:0)

22.11.2017
ZS Rokycany

Branky a asistence:
Špinka Ondřej ( Zdrha Ondřej )
Špinka Ondřej ( Andrlík Tomáš )
Žižka David ( Zdrha Ondřej )
Zdrha Ondřej ( Žižka David )

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8. kolo

Klabava : Sokol Horní Lukavice

6 :4
(0:4, 3:0, 3:0)

26.11.2017
ZS Rokycany

Branky a asistence :
Žižka David  ( Špinka Ondřej ) 
Lang Petr ( Zrna Ondřej )
Lang Petr ( Andrlík Tomáš )
Žižka David ( Dušek Stanislav )

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9. kolo

Sokol Horní Lukavice : Saxana Group

0 : 1
(0:1, 0:0, 0:0)

13.12.2017
ZS Rokycany

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10. kolo

Buldoci Stříbro : Sokol Horní Lukavice

4 : 6
(2:1, 1:0, 1:5)

28.12.2017
ZS Stříbro

Lang Petr ( Zrna Martin )
Benedikt Jiří ( Žižka David )
Benedikt Jiří ( Žižka David )
Andrlík Tomáš
Benedikt Jiří
Malý Ondřej

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11. kolo

Sokol Horní Lukavice : El Toro

5 : 0 - kontumace

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12. kolo

Radobyčice : Sokol Horní Lukavice

1 : 6
(0:2, 1:2, 0:2)

4.1.2018
Plzeň - Home Monitoring Arena

Branky a asistence :
Benedikt Jiří ( Malý Ondřej )
Zdrha Ondřej ( Němec Jan )
Němec Jan ( Zdrha Ondřej )
Němec Jan ( Malý Ondřej )
Němec Jan ( zdrha Ondřej )
Zdrha Ondřej ( Andrlík Tomáš )

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13. kolo

Sokol Horní Lukavice : HC Holýšov

10 : 2
(2:0, 4:1, 4:1)

17.1.2018
Rokycany

Branky a asistence :
Benedikt Jiří ( Zdrha Ondřej )
Pytlík Ondřej ( Špinka Ondřej )
Dušek Stanislav ( Zrna Martin )
Špinka Ondřej ( Andrlík Tomáš )
Pytlík Ondřej ( Dušek Stanislav )
Benedikt Jiří ( Žižka David )
Lang Petr ( Špinka Ondřej )
Benedikt Jiří ( Zdrha Ondřej )
Zdrha Ondřej ( Brada Luboš )
Zdrha Ondřej

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14. kolo

Malá Víska : Sokol Horní Lukavice

8 : 6
(3:1, 0:2, 5:3)

22.1.2018
Klatovy

Brany a asistence :
Benedikt Jiří ( Malý Ondřej )
Zrna Martin ( Žižka David )
Špinka Ondřej ( Žižka David )
Němec Jan ( Špina Ondřej )
Malý Ondřej ( Němec Jan )
Špina Ondřej ( Benedikt Jiří )

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15. kolo

Sokol Horní Lukavice : Pubec Plzeň

6 : 3
(3:0, 1:1, 2:2)

31.1.2018
Rokycany

Brany a asistence :
Malý Ondřej ( Andrlík Tomáš )
Žižka David ( Malý Ondřej )
Špinka Ondřej ( Švihla Jakub )
Zrna Martin ( Lang Petr )
Žižka David
Brada Luboš ( Beneš Martin )

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16. kolo

SKP Rokycany : Sokol Horní Lukavice

3 : 5
(2:2, 0:1, 1:2)

8.2.2018
Rokycany

Branky a asistence :
Andrlík Tomáš ( Brada Luboš )
Andrlík Tomáš ( Brada Luboš )
Pytlík Ondřej ( Špinka Ondřej )
Andrlík Tomáš
Andrlík Tomáš

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17. kolo

Sokol Horní Lukavice : Klabava

6 : 2
(2:2, 2:0, 2:0}

14.2.2018
Rokycany

Branky a asistence :
Andrlík Tomáš ( Zrna Martin )
Zdrha Ondřej ( Andrlík Tomáš )
Žižka David ( Pytlík Ondřej )
Lang Petr ( Andrlík Tomáš )
Žižka David ( Andrlík Tomáš )
Špinka Ondřej ( Žižka David )

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18. kolo

Saxana Group : Sokol Horní Lukavice

0 : 5
kontumačně

2.3.2018

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

čtvrtfinále, 1. zápas

Radobyčice : Sokol Horní Lukavice

0 : 15
(0:5, 0:6, 0:4)

8.3.2018
Home Monitoring Arena

Branky a nahrávky :
Žižka David ( Andrlík Tomáš )
Malý Ondřej ( Špinka Ondřej )
Malý Ondřej
Němec Jan ( Zdrha Ondřej )
Lang Petr ( Zrna Martin )
Andrlík Tomáš ( Benedikt Jiří )
Špinka Ondřej ( Žižka Ondřej )
Andrlík Tomáš ( Lang Petr )
Malý Ondřej ( Špinka Ondřej )
Lang Petr ( Dušek Stanislav )
Andrlík Tomáš ( Beneš Martin )
Malý Ondřej ( Pytlík Ondřej )
Němec Jan ( Zdrha Ondřej )
Lang Petr ( Andrlík Tomáš )
Malý Ondřej ( Špinka Ondřej )

_____________________________________________________________

čtvrtfinále, 2. zápas

Sokol Horní Lukavice : Radobyčice

5 : 0
kontumace

12.3.2018

_____________________________________________________________

semifinále, 1. zápas

Holýšov : Sokol Horní Lukavice

0 : 4
(0:0, 0:2, 0:2)

15.3.2018
Kooperativa

Branky a asistence :
Lang Petr ( Zdrha Ondřej )
Zdrha Ondřej ( Andrlík Tomáš )
Benedikt Jirka ( Žižka David )
Zdrha Ondřej ( Dušek Stanislav )

_____________________________________________________________

semifinále, 2. zápas

Sokol Horní Lukavice : Holýšov

9 : 2
(2:0, 3:1, 4:1)

19.3.2018
Rokycany

Branky a nahrávky :
Žižka David ( Zdrha Ondřej )
Andrlík Tomáš ( Benedikt Jiří )
Zdrha Ondřej ( Němec Jan )
Benedikt Jiří ( Špinka Ondřej )
Zdrha Ondřej ( Němec Jan )
Špinka Ondřej ( Malý Ondřej )
Špinka Ondřej ( Andrlík Tomáš )
Benedikt Jiří ( Špinka Ondřej )
Němec Jan ( Zdrha Ondřej )

_____________________________________________________________

finále, 1. zápas

Malá Víska : Sokol Horní Lukavice

5 : 5
(1:3, 1:1, 3:1)

21.3.2018
Klatovy

Branky a nahrávky :
Žižka David ( Beneš Martin )
Andrlík Tomáš ( Špinka Ondřej )
Andrlík Tomáš ( Špinka Ondřej )
Andrlík Tomáš
Beneš Martin ( Zrna Martin )

_____________________________________________________________

finále, 2. zápas

Sokol Horní Lukavice : Malá Víska

4 : 2
(1:1, 2:1, 1:0)

26.3.2018
Rokycany

Branky a asistence :
Pytlík Ondřej ( Zdrha Ondřej )
Žižka David ( Zdrha Ondřej )
Žižka David ( Zdrha Ondřej )
Andrlík Tomáš ( Zdrha Ondřej )